EKOSinerji Balıkesir Fabrikamızın Resmi Açılışı 4-11-2016 Tarihinde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü Tarafından YapıldıGeri Dön

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösterecek olan yeni fabrikamızın resmi açılışı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü tarafından törenle kurdele kesilerek yapıldı.

Fabrikamızı gezerek incelemeler yapan Bakan Özlü’ye Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur, AK Parti Milletvekilleri Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu ve Kasım Bostan’ın da aralarında bulunduğu geniş bir heyet eşlik etti. Bakan Özlü ve beraberindeki heyeti Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz sayın Yiğit Akbaş ve üst düzey yönetimimizin başlarında bulunduğu bir heyet karşıladı.

Yönetim binamızın girişinde bulunan showroom ve misafir karşılama bölümünde ürünleri inceleyen bakan, heyet eşliğinde üretim bölümüne geçerek EKOSinerji mavi yaka personelini selamladı ve ödül törenine geçilmeden önce Genel Müdürümüz Sayın Yiğit Akbaş, şirketimizin 2000 yılında almış olduğu devlet desteği ile büyüdüğünü ve bugün Cezayir ve diğer pek çok Afrika ülkesine teknoloji ihraç eden büyük bir şirket konumuna ulaştığını anlattı.